Быць ці не быць школьнай форме?






Яндекс.Метрика

Нашы дасягненні

  Будчанін Вадзім Аляксандравіч

 2016/17 нав. год 
2-е месца  ў другім туры рэспубліканскай алімпіяды па геаграфіі сярод вучняў 7 класаў  Настаўнік Сергiеня В.М.

 2018/19 нав. год 
3-е месца  ў другім туры рэспубліканскай алімпіяды па геаграфіі сярод вучняў 9 класаў  Настаўнік Сергiеня В.М.  

 2019/20 нав. год 

Дыплом 1 ступені ў раённым конкурсе чытачоў "Расскажи мне о победе"  Настаўнік Валодзька І.А.  

3-е месца  ў раённым этапе  рэспубліканскага інтэрнэт-конкурсу літаратурных работ "Зямля пад белымі крыламі"   Настаўнік Валодзька І.А. 

3-е месца  ў раённым этапе  Беларускага моладзевага конкурсу сачыненняў эпісталярнага жанру.   Настаўнік Валодзька І.А. 

Ціхан Мікіта Аляксандравіч

2016/2017 нав. год

1-е месца ў другім туры  рэспубліканскай  алімпіяды па беларускай мове і літаратуры сярод 6 класаў. Настаўнік Валодзька І.А.

2017/2018 нав. год

2-е месца ў другім туры  рэспубліканскай  алімпіяды па беларускай мове і літаратуры сярод 7 класаў. Настаўнік Валодзька І.А.

2018/2019 нав. год

2-е месца ў другім туры  рэспубліканскай  алімпіяды па беларускай мове і літаратуры сярод 7 класаў. Настаўнік Валодзька І.А.

2019/2020 нав. год

Дыплом 3 ступені ў конкурсе "Выратавальнікі вачыма дзяцей" у намінацыі "Казка" Настаўнік Валодзька І.А.

Дыплом 3 ступені ў раённым этапе рэспубканскага конкурсу літаратурных работ "Вялікая Перамога: спадчына і нашчадкі"  Настаўнік Валодзька І.А.

Каско Ганна Аляксандраўна

2016/2017 нав. год

1-е месца ў другім туры  рэспубліканскай  алімпіяды па беларускай мове і літаратуры сярод 5 класаў Настаўнік Валодзька І.А.

2017/2018 нав. год

1-е месца ў конкурсе “Выратавальнікі вачыма дзяцей” у намінацыі “Казка” Настаўнік Валодзька І.А.

2019/2020 нав. год

Дыплом 1 ступені ў раённым этапе рэспубканскага конкурсу літаратурных работ "Вялікая Перамога: спадчына і нашчадкі" Настаўнік Трафімчык Л.І.

2019/2020 нав. год

2-е месца  ў раённым этапе  рэспубліканскага інтэрнэт-конкурсу літаратурных работ "Зямля пад белымі крыламі"   Настаўнік Валодзька І.А. 

Захарчэня Марыя Леанідаўна

2019/2020 нав. год

2-е месца ў другім туры  рэспубліканскай  алімпіяды па матэматыцы  сярод 8 класаў. Настаўнік Гулевіч С.В.

Рулінская Ганна Анатольеўна

2019/2020 нав. год

1-е месца ў другім туры  рэспубліканскай  алімпіяды па беларускай мове  сярод 4 класаў. Настаўнік Ярашэня Л.Ф.  

Савеня Раман Сяргеевіч

2019/2020 нав. год

3-е месца ў другім туры  рэспубліканскай  алімпіяды па АБЖ сярод 3 класаў. Настаўнік Ярашэня Л.Ф.